Занесните облини во прв план: Фустанот на Меган Маркл ќе биде еден од водечките трендови сезонава!

Ќе го обожавате овој тренд!

Пролетта ќе биде во знакот на лелеавите комбинации

Со пролетта ни пристигнува и трендот што многу жени ќе го обожаваат. Фустаните со лелеав крој ќе бидат многу актуелни, а освен што добро стојат, во нив секоја жена ќе се чувствува пријатно.

Должината е одлична за сите пригоди, за на работа, но и за полежерни варијанти.

Со оглед на тоа што е пресечен под градите, подобро ќе им стои на вити и високи дами, додека пониските би требало да го одбегнуваат за да не си ја скратат дополнително фигурата.

Меган се одлучила за цигла боја која спаѓа во групата неутрални тонови и му стои речиси секому. Наборите и’ ги истакнале облините и направиле фигурата да и’ изгледа многу женствено.

За дамите што сакаат да ја нагласат својата занесна фигура, овој модел е совршен.

Да направиме споредба меѓу стилот на Кејт Мидлтон и стилот на Меган Маркл! Погледнете колку се разликуваат!

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време