За оние што сакаат да се истакнуваат: Овие чизми се зимски хит! (ФОТО)

Подгответе се да блеснете од глава до петици бидејќи еден од трендовите, кој веќе некое време се „крчка“, сега сериозно стапнува на сцената! Станува збор за чисми кои никого не оставаат рамнодушен!

Светкавите диско-чизми, со светкавци или со парчиња „стакло“, поради кои потсетуваат на диско-топки, се идеални да станете ѕвезда на подиумот за играње.

Се разбира, не мора да сте „кралица на забавите“ за да го изберете овој шик-модел. Чисмите со светкавци можете да го носите секогаш и во секоја пригода, бидејќи и наједноставниот стајлинг ќе го направат посебен.

 

 

View this post on Instagram

 

Draw the curtain #Insopolobi #ManoloBlahnik

A post shared by Manolo Blahnik (@manoloblahnikhq) on

 

View this post on Instagram

 

#myobsession#silver#discoboots#saintlaurent#onmymind#ysl#anthonyvaccarello#saintlaurentfw17#mood#inspiration

A post shared by @ sweathermen on

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време