Во шестата деценија од животот, Кајли Миног изгледа како и пред 20 години

Беспрекорниот моден избор на популарната пејачка ги восхити лондонците

Популарната пејачка Кајли Миног (50) и покрај тоа што ја „раситни“ шестата деценија од животот, се’ уште може да се пофали со изглед на кој би можеле да и завидуваат многу помладите колешки.

Убавата Австралијанка неодамна прошета низ лондонските улици во совршен стајлинг, кој одлично и’ прилегаше на нејзината вита става.

Насмевката на лицето на Кајли сепак е највпечатливиот моден додаток во целата модна комбинација.

 

 

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време