Црвен аларм: Џенифер Лопез во ултратесен фустан (ФОТО)

Моден погодок

Фото: Getty Images

Џенифер Лопез (50) на сетот за новиот филм „Marry me“ се појави во „огнено“ издание, кое ги остави без здив сите колеги и фотографи. Латино-дивата се „затегна“ во црвен светкав фустан.

Овој модел на фустан е со набрани ракави, додека на задната страна е поставен патентот, кој се протега низ целиот фустан.

Земајќи предвид дека станува збор за тесен фустан со миди-должина, во прв план беше нејзиниот задник, осигурен на милион долари.

Гламурозното издание го надополни со црвени потпетици од Џанвито Роси.

Фото: Профимедија

 

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време