Тренди-панталони кои војвотката Кејт ги обожава

 

Овие тренди панталони одлично се вклопуваат со високи потпетици, а можат да се пронајдат во разни материјали и дезени.

Војвотката секогаш бира еднобојни, а нејзината беспрекорна фигура и дозволува оваа сукња-панталони да ги носи со патики.

Доколку не знаете како да ги комбинирате килотите нека војвотката ви послужи за пример.

ФОТО: Guliver/Getty
loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време