Тоа го може само Џенифер Лопез: Ѕвездата воодушеви со модната комбинација (ФОТО)

Премиера во Тел Авив

Џенифер Лопез (50) вечерва ќе одржи голем концерт во Тел Авив, а денешниот ден го поминува во разгледување на знаменитостите на престолнината на Израел во друштво на својот свршеник Алекс Родригез.

За таа пригода, популарната пејачка и актерка избра смела комбинација, која одлично и’ прилега.

Облечена во свилен комплет со животински принт, кој многумина го споредија со пижами, комбиниран со патики, Џеј Ло ги сврте сите погледи кон неа.

 

 

View this post on Instagram

 

LEO season continues… #itsmypartytour #TelAvivyounext #LETSGETITTTT

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

 

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време