Стајлингот што сите го коментираат: Сексапилно на начинот на Северина (ФОТО)

Ѝ нема рамен

Дека годините се одраз на состојбата на духот докажува Северина Којиќ, која изгледа перфектно, иако ја изгасна 47-та свеќичка на роденденската торта. Денот го почнува со смути, јаде многу овошје и зеленчук и признава дека не е тип што секој ден оди во вежбалница, бидејќи трчањето по својот син Александар го смета за најдобар тренинг.

 

Добрата генетика и навиките до кои се придржува резултираат со физички изглед на кој и’ завидуваат дупло помладите девојки од неа, а уште еднаш го истакна со необичен стајлинг, кој на никого не му прилега толку добро како на неа.

 

На еден неодамнешен настап пејачката облече шорц и проѕирен топ и уште еднаш покажа дека и’ нема рамен кога станува збор за модата.

Фото: Инстаграм

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време