Стајлингот што го сакаме: Тамара Тодевска

Популарната пејачка Тамара Тодевска отсекогаш важела за дама со карактеристичен начин на облекување и сопствен стил, а само една потврда за тоа е стајлингот во кој блесна на венчавката во Истанбул.

Имено, убавата пејачка се појави во креација на модното ателје Four TS, стилизирана од страна на Викторија Бурсак, а фотографијата што ја сподели на својот инстаграм-профил за кратко време собра голем број комплименти од страна на нејзините следбеници.

 

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време