Стајлингот на Кејт Мидлтон е без грешка: Оваа комбинација на бои е полн погодок!

За чиста десетка!

Не сме навикнати да ја гледаме Кејт во вакви комбинации

Кејт Мидлтон најчесто одбира модни комбинации во понеутрални бои и не отстапува од строгите стандарди што и’ ги наметнува нејзината титула.

Овој пат е фотографирана во малку поинакво издание, а со стајлингот ги воодушевила сите. Критичарите го оцениле нејзиниот избор со чиста десетка. Ако ги прашате модните експерти, овие две бои ја сочинуваат добитната комбинација есенва!

Бордото и сивата боја изгледаат одлично кога ќе се најдат една до друга.

Изгледа дека и на нејзините обожаватели им се допаднал овој малку поведар стајлинг, па пристигнувале само пофалби на нејзина сметка. Со оглед на тоа што речиси секогаш носи строга, формална гардероба, оваа полежерна комбинација е добредојдена!

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време