Совршено усогласени: Џенифер Лопез и Алекс Родригез во најмоќното издание досега!

Полн погодок!

Тие поставуваат нови модни стандарди

Џенифер Лопез и Алекс Родригез внимаваат на секој детаљ, па така секогаш се обидуваат да се појават во совршено усогласени комбинации. Тие дефинитивно се пример за совршено модно усогласен пар и претставуваат вистинска инспирација.

Ни овој пат никој не останал рамнодушен на нивната појава. Позитивните коментари само се нижеле, а модните експерти го оцениле нивниот стајлинг со чиста десетка.

Она што предизвикало позитивни критики, освен стајлингот, е и новата фризура на Џенифер Лопез. Иако пред неколку дена се појавила со кратка коса и поставила нов тренд по кој полуделе жените ширум светот, таа сепак се одлучила да ја врати фризурата што ја имала на самиот почеток од кариерата.

Долгата коса и кркмите ги нагласиле најубавите црти на нејзиното лице и направиле да изгледа доста помладо.

Модните експерти се едногласни – оваа комбинација изгледа моќно! Доколку за следното излегување со вашиот партнер одберете сличен стајлинг, тоа несомнено ќе биде полн погодок!

Џенифер Лопез му е лута на Алекс Родригез: „Се уништува себеси, а пропратно и мене!“
loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време