Синот на Цеца ги изненади сите со овој стајлинг

Никој не очекуваше дека младиот боксер ќе се појави вака

Вељко Ражнатовиќ вчеравечер присуствуваше на роденденот на близок семеен пријател со девојка си Богдана, мајка си Цеца Ражнатовиќ и сестра си Анастасија.

 

Но, и покрај тоа што беше опкружен со три прекрасни дами, од кои едната, неговата мајка, е фолк-дивата Цеца Ражнатовиќ, сепак таа вечер вниманието го крадеше токму тој.

Младиот боксер беше совршено стилизиран, така што ги воодушеви сите со својот изглед.

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време