Сино сепак најдобро и стои: Јелена Карлеуша повторно во издание кое покажува зошто од неа се очекува само НЕОЧЕКУВАНОТО

Пејачката повторно во центарот на вниманието заради својот несекојдневен избор.

И кога станува збор за секојдневен настан пејачката Јелена Карлеуша секогаш бира необични модни парчиња, па затоа воопшто не не чуди што нејзината сценска облека секогаш е оригинална и многу интересна.

Таков е и случајот и со костимот во кој настапи на вчерашниот настап во Нови Сад. Имено таа се појави во сини панталони и боди-корсет кои беа сосема припиени истакнувајќи ја нејзината беспрекорна фигура.

 

 

Јелена овој интересен моден избор го комбинираше со кратки нуд чизми на врски, додека коста овој пат и беше рамна и лежерно пуштена да паѓа.

 

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време