Шокантна промена: Цеца ја скрати косата

Еве како изгледа сега

Изгледа дека на популарната Цеца Ражнатовиќ и’ здодеа надградбаната на косата, па одлучи малку да ја одмори, обнови и да ја освежи, потстрижувајќи ја во модерна паж-фризура.

Погледнете како изгледа сега:

 

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време