Шерон Стоун (62) изгледа ако девојка: Ја истакнала витата фигура со нејзиниот одличен есенски стајлинг!

Годините не ѝ можат ништо

Кој би рекол дека таа има 62 години?

Шерон Стоун изгледа сѐ подобро со текот на години, а доказ за тоа се и овие фотографии.

Актерката прошетала во фустан и црвени чизми и предизвикала големо воодушевување. Позитивните коментари на сметка на нејзиниот изглед, но и стајлинг, не престануваат да пристигнуваат. Таа е вистински пример за тоа како треба да изгледа жена во зрели години.

Таа работи на себе, се негува и внимава на исхраната, а тоа јасно се гледа од нејзиниот изглед.

„Вечната младост е мит. Не сакам да бидам безвременска убавица. Сакам да бидам жена која изгледа најдобро што може за своите години“, изјавила таа во една прилика.

Нејзините стајлинзи секогаш се интересни, па слободно може да застане рамо до рамо со трендсетерките. Секогаш иновативна и во тренд, Шерон ретко кога греши кога станува збор за модата.

Дали ви се допаѓа оваа модна комбинација?

Смелост што ретко се гледа: Шерон Стоун во кожен комбинезон!
loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време