Северина повторно со снимка на јахта: Која е скриената порака зад иницијалите на нејзината чанта (ФОТО)

Стајлинг чиста десетка

Северина Којиќ објави фотографија на социјалните мрежи на која позира во прекрасен летен стајлоинг.

Имено, популарната пејачка уживаше на јахта, а многумина забележаа еден симпатичен детаљ на фотографијата што ја објави на својот инстаграм-профил.

Северина избрала бела комбинација под која носи зелен костим за капење, а аутфитот го заокружила со сламена шапка со широк обод и очила за сонце.

Многумина го забележаа, а таа самата посочи во описот на фотографијата, дека има торба со иницијали А и С. Иако не потврди, повеќето придружници шпекулираат дека буквите се однесуваат на нејзиното име и името на нејзиниот син Александар.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Severina (@severina)

Фото: Инстаграм

Прочитајте и
Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време