Северина покажа што значи да се патува со стил (ФОТО)

Сини кадифени чизми со златни потпетици

Северина Којиќ ги воодушеви следбениците на Инстаграм со модната комбинација и ефектните дезени кои го најавуваат доаѓањето на пролетта и излегувањето од монотоните бои.

 

 

View this post on Instagram

 

I kada djelujem ti jaka, tada najviše sam ranjiva… Halo! 01/02/2019 #severina #volimstosevolimo #ljubavseljubavljuvraca

A post shared by Severina Kojic (@severina) on

Северина облече фармерки од светол тексас, кои ги искомбинира со бела маица. Со навидум обичната спортска комбинација, пејачката обу ефектни чизми до глуждови од сино кадифе, а златните потпетици ја надополнија комплетната комбинација. Бојата на чантата ја вклопи со бојата на модерниот капут, а шарената марама и очилата придонесоа да изгледа интересно и нејзиниот стајлинг да заработи повеќе илјади лајкови.

 

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време