Северина објави моќни фотографии и испрати јасна порака (ФОТО)

Стокмена од глава до петици

Фото: Јелена Балиќ

Северина деновиве одмора во Рива од каде објави моќни фотографии на својот инстаграм-профил, испраќајќи јасна порака.

Невреме и несреќа нема да зафатат никогаш!“, напиша пејачката во описот на фотографиите на кои позира во кроп-модел на кошула во светловиолетова боја, кафени панталони и кафени кожени сандали со блок-потпетица.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Severina (@severina)

Фото: Инстаграм

Прочитајте и
Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време