Секси-колекција на обувки на латино-дивата: Чизмите на Џенифер Лопез се доволни да привлечете внимание (ФОТО)

Дали ви се допаѓаат?

Чизмите „Џенифер Лопез“ дефинитивно ќе посакате да ги имате! Зошто? Затоа што се секси, елегантни, евтини и да не се лажеме, затоа што ги потпишува токму популарната актерка, пејачка и дизајнерка!

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @jlooera


Педесет и еденгодишната латино-дива добро знае колку се жените слаби на убави обувки, а и самата има завидна колекција на познати брендови. Меѓутоа, Џеј Ло е свесна дека не можат сите да си дозволат луксузни обувки, па затоа нејзините модели можат да се најдат по цена од 60, 80, 90… долари.

Џенифер Лопез објави некои од новите модели на чизмички на својот инстаграм-профил, а обожавателите буквално „полудеа“ по нив.

Што мислите вие за нив?

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DSW Designer Shoe Warehouse (@dsw)

Фото: Instagram, Getty Images

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време