Сексапилно издание на избраничката на Кристијано Роналдо (ФОТО)

Еве зошто сите погледи беа вперени во Георгина

На примањето на наградата за најдобар фудбалер во 2019 година, Кристијано Роналдо присуствуваше во друштво на својата девојка Георгина Родригез и најстариот син Кристијано Роналдо Јуниор.

Славниот фудбалер шести пат го доби ова престижно признание на „Globe Soccer Awards“, а сексапилниот стајлинг на неговата поубава половина дефинитивно им го привлече вниманието на присутните гости и претставници на медиумите.

Имено, Георгина Родригез блесна во тесен бел фустан со висок шлиц, а тенката половина ја истакна со ремен.

 

Фото: Инстаграм @georginagio, Getty Images

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време