Секоја жена со стил треба да го знае ова: Вака се носат бели панталони наесен!

Модна класика

Одлично одат со топли есенски тонови

Белите панталони спаѓаат се сметаат за класика и речиси секоја жена ги има во плакарот. Тие важат за парче што доминира за време на пролетта и летото.

Но зошто да се откажете од белите панталони со доаѓањето на есенските денови? Додека надвор е суво, слободно носете ги!

View this post on Instagram

Change of perspective. Which do you prefer? 1 or 2?

A post shared by Erin (@erinsackman) on

Иако сме навикнати да ги комбинираме со летни маички и сандали, ова парче одлично оди со кошули во топли бои, чизмички, чевли и есенски модни додатоци.

Слободно охрабрете се и смислете неколку есенски модни комбинации во кои ќе доминираат белите панталони, а ние ви ги предлагаме најубавите што ги најдовме на Инстаграм!

View this post on Instagram

🖤🖤🖤

A post shared by 𝘼 𝙋𝙍𝙄𝙊𝙍𝙄 𝙎𝙀𝙉𝙎𝙀 (@apriori.sense) on

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време