Секој жена треба да се облекува вака кога ќе наполни 50 години: Синди Крафорд уште еднаш одржала модна лекција!

Изглед без мана

Стајлинг за чиста десетка

Синди Крафорд (55), по којзнае пат, демонстрира како изгледа добриот стил и како треба да се облекува една жена во зрелите години.

Многу дами кога ќе наполнат 50 години одбегнуваат да носат бели панталони, но Синди покажа дека тие не се забрането парче и дека, доколку правилно се стилизираат, може да изгледаат одлично.

Поранешната манекенка се определила за неутрални тонови и овие панталони ги искомбинирала со бела маица, крем сако и чизми.

Модните експерти овој пат ѝ дале десетка, но што мислите вие? Ви се допаѓа овој стајлинг?

Брижит Макрон (67) се среди за прошетка со кучето: Модно издание за десетка!
loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време