Русокосите ја избираат зелената боја: Карли Клос во маслинесто зелен комбинезон (ФОТО)

Монохроматски изглед

Во последно време, Карли Клос избира еднобојна комбинација на облека, која многумина ја претпочитаат од безбедносни причини: колку помалку бои се вклучени во стајлингот, толку помалку шанси има за модна грешка.

Манекенката е забележана за време на прошетката со својот тримесечен син Леви Joзеф.

Пријатната зелена нијанса на ткаенината, украсена со препознатливото лого на Фенди, искомбинирана со иста чанта Луј Витон (која ја обожава првата дама на Франција, Брижит Макрон).

карли на нозете носеше мокасини на Гучи. И, се разбира, не заборави модните додатоце: очила за сонце и масивен златен ѓердан.

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време