Популарни есенски комбинации со ролка

Ролката е едно од базичните модни парчиња што ја сочинувaат основата на стилскиот, а истовремено и практичен есенски сезонски изглед. Лесно се комбинира речиси во секој аутфит и тоа е една од причините поради кои секој во својот плакар има барем по една ролка. Моделите и дизајните секоја година добиваат нов лик. Затоа, ролката ќе ја ставиме на листата MUST HAVE како парче во кое секогаш вреди да се инвестира.

 

 

 

 

 

 

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време