Овој стајлинг никогаш нема да излезе од мода: Кралицата Летиција објаснила како треба да изгледа добро стилизираната жена!

Уште еден одличен стајлинг

Некои модни комбинации секогаш ќе бидат во тренд. Токму таква е и оваа во која прошетала кралицата Летиција. Белата кошула, тесното здолниште и салонките се парчиња што секогаш одлично изгледаат и со кои никогаш не можете да погрешите.

Освен што е во тренд, пенсил-здолништето прилега на сечија фигура, а поради длабокиот струк ги сокрива и сите вишок килограми во пределот на стомакот. Доколку сè уште немате едно вакво здолниште во вашиот гардеробер, време е да го набавите. Дефинитивно се исплати да се инвестира во ваков крој на здолниште, бидејќи сигурно ќе го носите многу години и во најразлични пригоди.

Кралицата Летиција ни даде одличен предлог за деловен стајлинг, но ова здолниште може да се приспособи и за полежерни пригоди.

Обујте патики и облечете тесна бела маица и кожена јакна и ќе добиете совршен кежуал стајлинг.

Дали имате вакво здолниште во плакарот?

Ни кралицата Летиција не му одолеала на водечкиот тренд сезонава: Овој крој на здолниште визуелно симнува најмалку 5 килограми!
loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време