Оваа комбинација е полн погодок: Вака облечена секоја жена изгледа најмалку 5 килограми послабо!

Одличен избор

Пејачката Ешли Робертс ни даде одличен предлог за следниот стајлинг

Најдовме идеална модна комбинација, која изгледа апсолутно шик и кога ги крие килограмите.

Ваквите кроеви се сѐ попопуларни, а комбинацијата на длабоко здолниште и пократок топ, изгледа многу моќно. Освен што се во тренд, овие парчиња визуелно создаваат фигура на песочен часовник.

Ваквото здолниште, поради подлабокиот крој, ги крие сите недостатоци на струкот, а сите облини доаѓаат до израз. Токму затоа, вака облечена, секоја жена изгледа женствено и послабо.

Поради овој дезен, целата комбинација изгледа поинтересно, а од друга страна, доволно е суптилен, па нема да направи фигурата да изгледа покрупно. Без дилема, овој стајлинг вреди да се ископира.

Доколку не сакате да го истакнувате стомакот, можете да облечете само црна маица оздола и понатаму ќе изгледате одлично.

Овие комбинации на бои се полн погодок: Благодарение на нив секој стајлинг изгледа безобразно скапо!
loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време