Оливија Палермо уште еднаш докажа дека е кралица на стилот: Овој стајлинг е за чиста десетка!

Тип-топ средена

Деловниот стајлинг без мана изгледа токму вака

Сè што ќе облече е за чиста десетка. Оливија Палермо уште еднаш ни покажа како треба да изгледа совршено стилизираната жена за на работа.

Белата кошула и фармерките никогаш нема да излезат од мода, а овие парчиња одлично им стојат на жените од сите генерации. Оливија целиот стајлинг го надополнила со шарена чанта и големи црни очила за сонце. Интересниот модел на балетанки ѝ дал посебен печат на целата комбинација.

Ако не знаете што да облечете за следниот работен ден, водете се по примерот на Оливија и нема да погрешите.

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време