Ниту еден друг модел нема да ви треба летово: Оваа чанта оди со сѐ!

Во тренд

Мора да ја имате оваа чанта ако сакате да бидете во тренд

Овој модел на чанта успеа да привлече големо внимание и за многу кратко време да стане едно од омилените парчиња на многу жени.

Плетената чанта која претходно ја носевме само на плажа, стана водечки моден тренд. Модните експерти велат дека секоја модерна жена мора да има барем една ваква во својот плакар оваа сезона.

Најдоброто нешто кај овој модел е тоа што одговара на сите стилови. Одлично ќе изгледа и како дел од лежерен стајлинг, но еднакво добро ќе се вклопи и со посвечени фустани.

Модните експерти му предвидуваат популарност и наредната година, па дефинитивно е парче во кое вреди да се инвестира. Нема да се покаете ако набавите една токму ваква чанта!

Предвид доаѓаат и поголемите, но и дамските плетени чанти.

Ви се допаѓа овој тренд?

Најудобните и најженствените сандали на светот: Модерните дами нема да ги собујат ова лето!
loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време