Нешто што е вистинска реткост: Меланија Трамп на јавен настан во рамно обувки (ФОТО)

Кои совршено и' прилегаат

Меланија Трамп, сопруга на американскиот претседател Доналд Трамп, го посети седиштето на американскиот Црвен крст во Вашингтон.

Наместо високи потпетици кои обично ги носи, првата дама на Америка овој пат се одлучи за покежуал-стајлинг и обу балетанки во кои ја гледаме многу ретко.

 

За оваа пригода, убавата Словенка облече темносин џемпер од кашмир со црвено-бели пруги, кој е дело на британската дизајнерка Медлајн Томпсон, комбинирајќи ги со црвени панталони со рамен крој и црвени балетанки.

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време