Навидум неспојливо: Оваа комбинација ќе стане апсолутен есенски моден хит!

Ефектно!

Оваа есен е преполна со модни изненадувања

Оваа сезона не важат типичните правила на кои сме навикнале досега. Дизајнерите оваа есен се посебно инспирирани, па не’ изненадуваат со трендови што ќе бидат неизбежни за време на постудените денови.

Оваа комбинација на бои што ја носеле многу дами на доделувањето на наградите Еми ќе биде апсолутен хит! Двете навидум неспојливи бои, црвена и розова, прават многу ефективна комбинација.

Иако важеше правилото дека овие бои никако не би требало да се најдат во иста комбинација, деновиве тоа се руши.

Новото правило оваа сезона гласи: што повесело тоа подобро! Нема дилема дека овој тренд брзо ќе ги освои сите дами и многу често ќе го гледаме на улиците низ градот.

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време