Најмодерна досега: Овој стајлинг на Северина ги воодушеви сите жени во регионот (ФОТО)

Им се допадна и на модните критичари

Совршената комбинација на парчињата облека уште еднаш ја потврдија нејзината титула „модна икона“. Погледнете…

Популарната Северина за прошетката низ градот избра комбинација по најновите трендови, која посебно им се допадна на дамите во регионот.

Поп-пејачката искомбинирала бели панталони со шарен пругаст џемпер, а тука се и крзнените ракавици, очилата за сонце и дизајнерската чанта со потписот на модната куќа „Живанши“.

Оваа модерна комбинација е идеална доколку сакате да привлечете внимание или да наликувате на моделите од светските престижни модни списанија.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Severina (@severina)

Тука е и камел-капутот, кој оваа зима е неизбежен класик. Сите дами го обожаваат затоа што лесно се комбинира, а во него секоја жена изгледа модерно, стилски смело и проверено ги привлекува сите погледи. Токму како Северина Којиќ!

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Monika Kubicka. (@kubicka_monika_)


Иако голем број дами ги обожаваат чизмите Ugg, Северина се одлучила за друга врста обувки. Црните воени чизмички, познати како combat boots, се водечки тренд оваа зима. Отстапуваат од проверените класици, но модерни се, изгледаат бомбастично и даваат драматичен изглед…

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ZATZ Calçados (@zatzcalcados)


Фото: Инстаграм

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време