Најгламурозниот фустан со точкички што го имаме видено досега

Зои Кравиц во перфектно издание

Игра улога и фактот што го носи една од најубавите актерки денес

Прекрасната Зои Кравиц блесна на настанот LACMA Film + Art Gala во Лос Анџелес. Иако 29-годишната актерка играла на сигурната карта на класичен крој во вид на елеганција, сепак се’ во врска со овој модел е малку поинакво и секако повпечатливо.

Овој макси-фустан со рамен крој првенствено го претпочиташе славната Брижит Бардо.

Беспрекорно скроената силуета која ги истакнува женствените црти на телото, доаѓа од модната куќа „Габриела Хирст“, а посебен детаљ се туфничките кои на овој тегет сатенски фустан се истакнати во вид на апликации кои потсетуваат на мали бели бисери.

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време