Најдобриот уличен стил во Милано

Чао, Милано!

Модната недела во Милано заврши, а ние ви го прикажуваме најдобриот  уличен  стил забележан на улиците на еден од најстарите и најпознати модерни градови. Добијте инспирација за последните денови на зимата, но и за пролетната сезона, која наскоро ни пристигнува. Уживајте во нашата галерија…

Текст: А. Велјановска

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време