Најава на нов моден тренд: Прескапите фармерки на Џенифер Лопез никого не оставаат рамнодушен (ФОТО)

И таа има лоши денови кога станува збор за модните избори

Џенифер Лопез може да се пофали со фантастично тело кое обожава да го покажува во предизвикувачки модни парчиња. Сепак, и таа има лоши денови кога станува збор за модните избори, па така им стана цел на критичарите поради необичниот жолт фустан што го носеше за време на канадската премиера на нејзиниот најнов филм Hustlers.


Лошиот впечаток се обиде да го коригира со полежерна комбинација во која се појави на посебната проекција на новиот филм.

Латино-бомбата носеше модел од колекцијата есен-зима 2019 на Balmain – топ од тексас и необичен модел да фармерки, кои чинат дури 2.600 евра.

 

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време