Модниот избор за Ева Лонгорија е сè што ни треба до крајот на летото (ФОТО)

Удобно, а тренди

Иако оваа „очајна домаќинка“ најчесто ја гледаме во гламурозни тоалети, сепак Ева Лонгорија (44) приватно претпочита удобна облека. Токму затоа, таа е вистинската личност кај која можеме да побараме инспирација за секој ден.

Удобниот, а тренди комбинезон секому му прилега добро, важно е само да откриете кој крој најдобро и’ одговара на вашата фигура. Изберете го моделот што ја акцентира или прикрива половината, деколтето или рацете, во зависност што ви одговара,

Фото: Инстаграм, Getty Images

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време