Модната комбинација со која Северина ги воодушеви обожавателите (ФОТО)

Идеална за секоја пригода

Фото: Јелена Балиќ

Популарната пејачка Северина веќе неколку дена одмора на Малдиви, од каде што редовно објавува фотографии на својот инстаграм-профил.

Очекувано, први на репертоарот беа оние на кои позира во костими за капење, а и без…

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Severina (@severina)

… а потоа следуваше прекрасна, летна комбинација, која го одзема здивот.

Станува збор за навидум едноставен долг бел фустан, но со висок отворен шлиц на ногата и со гол грб и во него изгледа многу романтично и елегантно.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Severina (@severina)

Фото: Инстаграм

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време