Моден погодок од глава до петици: Уште еден величествен стајлинг на Џенифер Лопез!

Џеј Ло доминира

Пејачката прошетала уште една одлична модна комбинација

Џенифер Лопез многу внимава за изгледот на својата коса, кожа и тело, но и за модните комбинации што ги носи во јавност.

Па така, ни овој пат не разочарала! Пејачката на својот инстаграм-профил објавила фотографија од совршено балансирана комбинација на модни парчиња во сива боја.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo)

Капутот, панталоните, џемперот и чизмите се вклопиле одлично и целата комбинација изгледа многу модерно, пристојно, монохроматски и урбано.

Не изостанале ни модните додатоци во форма на одличен шешир, мини-чанта и очила за сонце, кои ја надополниле оваа лежерна, улична комбинација која одлично ѝ стои на Џеј Ло.

Џенифер Лопез диктира трендови: Овие фармерки ќе бидат апсолутен хит зимската и пролетната сезона!
loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време