Меланија Трамп во костим ги засени и своите најубави изданија во фустани (фото)

Фустаните одсекогаш беа синоним за врвна елеганција меѓутоа во последно време тронот им е сериозно загрозен.
Имено, познатите дами се почесто бираат на настаните да носат костуми наместо фустани. Тие на жените им даваат одреден вид на моќ а тоа добро го знае и првата дама на Америка Меланија Трамп која на едно службено патување се појави во Max Mara”  костим.
Благо струкираното сако и панталони кои се шират на краевите ја истакнаа беспрекорната линија на првата дама, кој овој деловен стајлинг го потполни со салонки и голема торба.
loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време