Меланија Трамп со оваа комбинација предизвика „хаос“ во Белата куќа (ФОТО)

Вака повторно го „украде“ сето медиумско внимание

Фото: Profimedia

Меланија Трамп (48) и Доналд Трамп (72) ги пречекаа во Белата куќа јужнокорејскиот претседател Мун Џае Ин и неговата сопруга Ким Јунг Соок.

Првата дама на Америка за оваа пригода избра неонски розов капут од модната куќа „Луј Витон“, а стајлингот го смири со црн ремен заврзан околу половината.

Фантастичниот аутфит го заокружи со црни салонки на Кристијан Лобутен.

Извор: Glossy.rs

Фото: Инстаграм, Profimedia

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време