Меланија Трамп: Поради овој стајлинг, сите се вртеа по неа

Погледнете ѝ ги само видите високите потпетици...

Првата дама на САД повторно ги восхити сите со својот моден избор за Самитот на НАТО.

Убавата Словенка црвената маица со потписот на омилениот американски дизајнер Ралф Лорен ја носеше вовлечена во беж-здолниште со А-крој со додаток на ремен – дело на австралискиот дизајнер со париска адреса, Мартин Грант.

 

Кога не носи патики или балетанки, Меланија редовно ги заокружува официјалните изданија со модели на шпицести салонки, а овој пат избра интересен модел So Kate сопотписот на славниот Кристијан Лубутен.

 

Любит Мелания пояса:) #melaniatrump

A post shared by Модные картинки???? (@caucasian_lookbook) on

Високите потпетици на Меланија ги имаат препознатливиот црвен ѓон и интересното лого инспирирано од начинот на кој Лубутен ги пакува своите производи.

 

Фото: Getty Images

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време