Летни комбинации на македонски дами кои ги следиме на инстаграм како инспирација што да се носи оваа недела

Во текот на сончевите и врели денови пронаоѓање инспирација за креирање на интересни, ама и еднакво прозрачни изданија не е едноставно.

Но, на инстаграмот девојките кои радо ги следиме со нивните модни комбинации ни покажаа како да се склопат едноставни, ама и современи модни формули со класични безвременски, ама и трендовски артикли и додатоци.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tanja Antic (@tanjaantik)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Petrovska Natasa (@natasafigurella)

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Daniela Gjurovska (@thegjurovska)

 

Ова лето заслужува најдобра камера!

Врвен паметен телефон за лето полно со радост

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Aleksandra Trpeska (@majestic.at)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Frosina Damjanovska (@frosinad)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Emilija Vuchinovska (@missurbanvibe)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @mia.arabi

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Elena Grncharova (@elenagrncarova)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Angela Georgiev (@angelagjorgieva)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lila (@lilafilipovska)

Прочитајте и
Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време