Кралицата Летиција во панталоните во кои верува секоја жена: Можеме да ги носиме на 100 начина! (ФОТО)

Погледнете како ѝ стојат

Шпанскиот кралски пар последниве два месеца повеќето од своите обврски ги извршува во палатата Зарзуела. Исклучок бил деловниот состанок со претставниците на фондацијата COTEC чиј почесен претседател е шпанскиот крал

Брачниот пар пристигнал на состанокот со задолжителните додатоци во оваа нова нормална ситуација. И Летиција и Фелипе носеле заштитни маски и ракавици.

Кралицата и во овие нови услови и понатаму му е верна на одличниот деловен моден израз, па за оваа пригода одбрала многу децентна и примерна комбинација. Јакната од твид ја искомбинирала со едноставни црни панталони и салонки во истата боја.

Кога ќе снемате инспирација за облекување или само сакате да играте на сигурно, одберете неутрални панталони што може да се носат во сите пригоди, како што се црните модели.

Секоја жена верува во овие панталони и ќе ги одбере оние што се скроени по нејзин вкус. Рамни, со линии, широки – можностите се бесконечни. Обожаваме црни панталони, затоа што се сестрани и навистина се незаменлив дел од женскиот плакар!

Брижит и Летиција во наједноставните комбинации: Вака се облекуваат моќните и префинети дами!
loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време