Костим за капење што ги крие сите недостатоци: Ако имате вишок килограми, овој модел е како создаден за вас!

Стилски трикови за совршена фигура

Со овие совети ќе изгледате совршено и на плажа

Конечно пристигна летото, па повеќето од нас веќе размислуваат за годишниот одмор и за уживање покрај море или некој базен. Кога станува збор за списокот работи што треба да ги понесете со себе на одмор, на прво место, секако, е костимот за капење.

Кога одбираме костим за капење, главно се фокусираме на моделите што ќе ни ги покријат деловите од телото што не ни се допаѓаат и на кои не сме имале време да поработиме. Затоа, доколку сте биле мрзеливи во текот на годината и ви се залепиле вишок килограми на стомакот, без грижи, нема потреба да очајувате.

Можете да изгледате беспрекорно и на плажа и да го сокриете вишокот, само треба да го направите вистинскиот избор на костим за капење.

Костимите за капење со висок струк се многу популарни и оваа година, па тоа ни ја олеснува работата. Одберете го следниов модел ако сакате да постигнете изглед на складна фигура…

Ретро-костимите за капење се идеалното решение


Костимите за капење со подлабок долен дел се идеални за криење на стомакот. Тие убаво ќе ви спакуваат вишокот килограми и дополнително ќе ви го нагласат тенкиот струк. Освен тоа, визуелно ќе креираат фигура на песочен часовник, а токму тоа е она што повеќето жени го сакаат.

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време