Јелена Розга: Мал црн фустан за беспрекорна става

Изгледот што го сакаме

Поп-пејачката Јелена Розга неколку пати досега има изјавено дека не обожава да вежба, меѓутоа нејзината вита става во петата деценија од животот на пејачката го тврди спротивното.

Хрватската пејачка за еден јавен настан избра тесен црн фустан, со асиметричен крој, изработен од тантела, вискоза и тул, со карнер на едното рамо, кој одлично ја истакна нејзината совршена фигура.

Комбинацијата ја „зачини“ со златни сандали и со алки и обетки во истата боја.

 

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време