Јелена Карлеуша: „Вратата на среќата се отвора однатре“ (ФОТО)

Моден погодок!

Фото: Душан Петровиќ за „Стори“

По серијата провокативни фотографии, на кои позира во костим за капење, фустани со шлицеви и сексапилни изрези или, едноставно, во ленти што ѝ ги прекриваат интимните делови на телото, популарната Јелена Карлеуша (42) објави фотографија што е вистинско освежување…

На неа ја гледаме во бело мини-фустанче со тантела, закопчана до грло, со кожени, кафени рамно папучи на стапалата и кожена чанта во истата нијанса – стајлинг чиста петка!

Вратата од среќата се отвора однатре“, порача на англиски јазик популарната пејачка во описот на објавената фотографија.

 

 

View this post on Instagram

 

The door to happiness opens from the inside✨✨✨ In @prettylittlething 👗

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Фото: Душан Петровиќ, Инстаграм

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време