Јелена Карлеуша во тесен фустан што дефинитивно долго ќе се памети (ФОТО)

Особено од страна на машкиот пол

Јелена Карлеуша објави фотографија на својот инстаграм-профил на која позира во елегантна тоалета која целосно e „прилепена“ за нејзиното тело, а најинтересниот дел е токму оној во пределот на градите, кој го прави синиот сатенски фустан доста ризичен за носење. Овој пат Јелена не се одлучи за модни додатоци, пред се’ поради свечениот материјал од кој е изработен фустанот во кралски сина боја.

Земајќи предвид дека тесните фустани со миди-должина се секогаш во мода, популарната пејачка дефинитивно го направила вистинскиот избор кој долго ќе се памети…

 

 

View this post on Instagram

 

Blue

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Фото: Инстаграм

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време