Јелена Карлеуша во кралска креација која го одзема здивот (ФОТО)

Деколтето во прв план

Наскоро почнува новата сезона на музичкиот натпревар „Ѕвездите на Гранд“, а меѓу првите на снимањето пристигна Јелена Карлеуша во мошне интересна креација.

Русата боб-фризура со кркми и мини-фустанот од пердуви во кралско сина боја на Михано Момоса совршено и прилегаа…

 

 

View this post on Instagram

 

Super girl dress by @mihanomomosa 💙 #jelenakarleusa #karleusastar #karleusa #jk #diva #supergirl

A post shared by JELENA KARLEUSA – FAN PAGE (@mega.zvezda.jk) on

Фото: АТА IMAGES, Instagram

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време