„Ископирајте“ го стилот на познатите дами

Инспирација...

Го анализираме најдобриот стил на познатите личности и ви овозможуваме да го подновите вашиот стил. Денес ја издвоивме Бела Хадид со нејзиниот невообичаен стил. Како да го ископирате дизајнот на вашата омилена ѕвезда и да изгледате модерно во секое време, може да погледнете во нашата галерија!

Текст: А. Велјановска

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време