Хали Бери позира како вистинска мачка-грабливка (ФОТО)

Леопардест дезен

Фото: Getty Images

Популарната холивудска актерка Хале Бери (54) и во шестата деценија од животот може да се пофали со тело ремек-дело.

Ако мислевте дека за тоа се заслужни добрите гени и третманите, се излажавте, актерката напорно работи на своето тело, редовно тренира и има специјален режим на исхрана. Особено поради фактот што е дијабетичар.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Halle Berry (@halleberry)


Она што особено им се допадна на нејзините многубројни следбеници на Инстаграм е фотогарафијата неа која црномурестата жена-мачка, чиј лик го толкуваше во популарниот филм за Бетмен, позира во леопардест дезен… Еве зошто:

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Halle Berry (@halleberry)

Фото: Инстаграм

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време