Хале Бери покажа „малку“ повеќе

Изгледот што го сакаме

Хале Бери (51) се појави на црвениот килим на наградите GLAAD Media во Калифорнија облечена во мини-фустанче во боја на чоколадо и сандали со ремчиња од сатен во идентична нијанса со фустанот.

Севкупниот стајлинг на пејачката беше надополнет со природна шминка и балерински кок, а со ова свое издание, популарната холивудска актерка докажа дека може да носи ултракратко фустанче, а притоа да не изгледа „невкусно“, на прагот на шестата деценија од животот.

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време