Ги диктира модните трендови: Ирина Шајк во издание какво што не сме виделе досега!

Како прекрасна Французинка!

Познатата манекенка обожава да носи капути

Супермоделот Ирина Шајк не престанува да воодушевува со модните избори откако почна да го придружува партнерот Бредли Купер на настаните поврзани со промоцијата на неговиот нов филм „A Star Is Born“.

Се чини дека моделот обожава да носи капути на настаните. Па така, на еден од нив носела капут-фустан на Версаче.

Капутот го искомбинирала со кожена чанта и чизми со златни детали, исто така од колекцијата на Версаче.

Впечатливата црвенкава нијанса на капутот од колекцијата за 2019 година совршено ја надополнува фигурата на Ирина и нејзиниот маслинест тен.

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време